Cinsellik

Cinsel Hayatınıza Heyecan Katacak Seks Oyunları

Cinsel Hayatınıza Heyecan Katacak Seks Oyunları

Yazının başındayken söyleyelim. Bu yazıda size sıra dışı, yaşadığınız anlar yaşatacak çılgın seks pozisyonlarından bahsetmeyeceğiz. Amacımız, sizlere seksin basit temellerini anlatmak. Seksin temel kurallarını anlamak her zaman için iyidir. Özellikle de, önceki yazılarımızda belirttiğimiz gibi, duvarları yıkıp, sınırları zorlamak istediğinizde…. Birlikteliğinize yeni başladıysanız ve artık çizgileri aşıp, sınırları zorlamanız gerektiğini düşündüyseniz, size önereceğimiz birkaç seks oyunu ile zevki doruklara taşıyabilirsiniz. Öncelikle şunu söyleyelim, seks hayatında seks oyunlarının önemini önceki yazılarımızda anlatmıştık. Bu yazıda ise, Cinsel Hayatınıza Heyecan Katacak Seks Oyunları‘nı anlatacağız.

Kendinize Dokunmaktan Çekinmeyin!

Güzel, sorunsuz bir cinsel ilişki yaşıyor olabilir, lakin bu, seks frekanslarımızın her zaman senkronize çalışacağı anlamına gelmiyor. Bazen çok çabaya rağmen uyuşmayan libidolar iki tarafı ve ya bir tarafı hayal kırıklığına uğratabilir. Bu noktada, hayal kırıklığınıza kesinlikle yenik düşmeyin, talepkar olun ve çok daha fazlasını talep edin. Yeni ilişkilerle birlikte, bazı uzun soluklu ilişkilerde de, gizlilik olabilmekte. Bazı çiftler, belirli fantezilerini partnerlerine söylemekten çekiniyorlar. Fakat unutmamanız gereken bir şey var, partnerinize, sizi nasıl tatmin etmesi gerektiğini söylemiyorsanız, birbirinizin yanında rahat değilsiniz demektir. İçinizde biriken tutkuları kendi yöntemlerinizle dışarı atmanız, bu noktada önemli bir faktördür. Buna tanık olmak partnerinizi harekete geçirecektir ve sizi nasıl tatmin edeceği hakkında kafasında fikir oluşacaktır.

Konuşmaktan Çekinmeyin!

Yatakta çırılçıplak bedenlerinizle yatarken, duygularınız hakkında konuşmak sizlere tutkularınızı öldürecek bir şeymiş gibi gelebilir. Fakat, düşündüğünüzün aksine yatak sohbetleri cinsel yaşamınızı renklendirmede sizlere yardım edebilir. Seksten sonra, bedenlerinizi birleştirerek yapacağınız “afrodizyak etkisi dolu” sohbetler, birbirinize içini açarak, aranızdaki bağlantıyı güçlendirmenin müthiş bir yoludur.

Yataktayken yaptığınız sohbetler, rahat bir ortam yaratmanıza yardımcı olmakla birlikte, birbirinizi tanımanız için çok iyi fırsat sunar. Belki de burada, normal hayatta soramadığınız soruların bile cevaplarını bulabilirsiniz. Çıplak olmanızla aranızda artan samimiyet ve anlayış sayesinde, birbirinize karşı daha rahat hissedebiliriniz. Bu şekilde, partnerinizin yatakta nasıl bir davranış istediğini anlayabilir, seks hayatınıza zevk katmış olursunuz.

İlginizi Çekebilir  Cinsel İlişki Sırasında Zevk Almanın 4 Yolu

Kolaya Kaçmaktan Çekinmeyin!

Zorlayıcı seks pozisyonlarıyla başa çıkmak, sürekli kıkırdayacağınız efsane bir ortamın kapılarını açabilir. Fakat, bu tür ilk defa deneyeceğiniz şeylerin kötü yanı, birbirinize tam olarak odaklanmanızı engellemesidir. Oysaki, en kolay yapılabilen pozisyonlarla daha keyifli bir seks yaşayabilirsiniz. Ne yaptığınızı bildiğiniz bir pozisyon ile tüm dikkatinizi sekse verebilir, bu sayede yaşayacağınız keyfi birkaç kat arttırabilirsiniz. Misyoner olarak bilinen kolay seks pozisyonu, daha çok yakınlık ve daha çok öpücüğe imkan tanır. Seks’i yüzyüze yapmak, birbirinize hoşnut olduğunuz kelimeler söylemek ateşinizi oldukça yükseklere çıkarabilir. Basit pozisyonlardaki hakimiyetinizi, profesyonel seks oyununa dönüştürme şansını kullanmaktan çekinmeyin.

Karanlık Tarafa Geçin!

“Vanilya tadında” diye tabir edebileceğimiz sekse partnerinizin hayır diyemeyeceğinden emin olun. Kelepçeler, ufak düğümler, kırbaçlar zevkinizi çok daha artırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı