Cinsellik

Cinsel İlişki Diyalogları

Cinsel İlişki Diyalogları

Seks konuşmaları, bir çok çiftin aşk hayatında önemli rol oynuyor. Samimiyeti çok seven çiftlerde ise bu doruklara ulaşıyor. Buna şaşırmanıza gerek yok, önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz gibi, seks sırasında yapacağınız konuşmalar ve itiraflar ile partnerinizin neden hoşlandığını anlayabilirsiniz. İşte karşınızda Cinsel İlişki Diyalogları ile ilgili detaylı bir bilgi.

Kelimelerin Gücü!

Tahrik edici konuşma yapmanız için şair olmanıza veya özel bir bilgi birikimizin olmasına gerek yok. Bu şekilde bir konuşma yapmanın tek yolu, partnerinizin size ne yapmasını istediğinizi düşünmek. Bu sayede konuşacağınız kelimeler otomatik olarak aklınıza gelecektir. Böylece, seksin içten gelen heyecanını tetikleyip, muhteşem bir ön sevişme yapabilirsiniz. İlave olarak, tahrik edici konuşmalar yaparsanız, seksi fizikselden zihinsele taşıyabilirsiniz. Beklenti, sabırsızlık ve arzunun size ve partnerinize muhteşem bir seks yaşatacağına emin olabilirsiniz.

İçinizdeki tutkunun dile vurması, bazen tercihten ziyade zorunluluğa dönüşebilir. Partnerinizle, seks sırasındaki konuşmalarınızda, gün boyunca onu ne kadar özlediğinizi ve arzuladığınızı belirtirseniz, karşı tarafta arzu ve beklenti yükseltebilirsiniz.

Ne Kadar Kirli Konuşmadan Bahsediyoruz?

Tahrik edici, “kirli konuşma” diye tabir edebileceğimiz bir konuşmanın sınırı yok. Romantik kelimelerden, ağıza alınmayacak kadar sert cümlelere ilerleyebilirsiniz. Hangi ton ile konuşmanız gerektiğiniz sizin ve partnerinizin seks anlayışı ve beklentisine bağlı. Erotik olup, tatlı sözcükler kullanabilir, yahut da cezalandırılması gereken bir küçük çocuk gibi davranabilirsiniz. Sizin libidonuzu yükseltecek şey gerçekten ne ise, bırakın dilinizden o dökülsün. Cinsel ilişki sırasında birbirinizle konuşmanız, anı harekete geçirmenize yardımcı olacaktır. Partnerinizin sizinle birlikte olmaktan çok zevk aldığını haykırması, doğru yolda olduğunuz hakkında size özgüven verecektir. Bu sayede, daha cesur sekslere kapı açabilirsiniz!

Yeni Başlayanlara Birkaç Öneri!

Eğer cinsel hayatınızın daha başındaysanız, konuşmak sizin için pek iyi bir fikir olmayabilir. Cinsel ilişkide yapacağınız diyaloglar samimiyet ile doğrudan ilgilidir. Partnerinizin nelerden hoşlanıp/hoşlanmadığını bilmediğiniz için bu durum ters tepebilir. Bu gibi durumlarda, daha hafif şeylerle başlayın ve her şeyin kendiliğinden gelişmesini bekleyin. Doğru sinyalleri aldıysanız, yukarıda bahsettiğimiz tarzda konuşmaya başlayabilirsiniz. Eğer sözlerinizin partnerinizi rahatsız ettiğini düşünüyorsanız, hemen konuşmayı bırakın ve asıl işinize dönün. Büyük bir genelleme olsa da, genellikle erkekler kadınların sesini duymaktan daha fazla haz alırlar. Erkekleri baştan çıkaracak kelimeler konusunda kadınların doğumdan gelen bir yeteneği olduğuna şüphemiz yok.

İlginizi Çekebilir  İlk İlişki Sırasında Dikkat Etmeniz Gerekenler

Ne Demeliyim Ki?

Seks sırasında kullanacağınız doğru kelimeleri bulmak tamamen deneme-yanılma işi. Ancak, ilk sefer için, her daim alçaktan uçmakta fayda var. Çok etkileyici, karşı tarafı aşırı derecede şaşırtacak kelimeler kullanarak kesinlikle başlamayın, daha yumuşak kelimelerle kirli konuşmanızı başlatın ve bırakın gerisini zaman getirsin. Bu yumuşak başlangıç, sizin ve partnerinizin havaya girmesini sağlayacaktır. Geri kalanı zaten çorap söküğü gibi gelecektir. Hazzın doruklarına çıkmışken, söyleyeceğiniz kelimelerin dudaklarınızdan kendiliğinden döküleceğini göreceksiniz.

Kendinizi çok kasmamanız en önemlisi;önceden, partnerinizle konuşarak seks yapmadıysanız, öncelikle eğlenmeye bakın, bir olmuş iki bedenin arasına az da olsa kirli konuşma eklemek zor olmasa gerek.

Bir Yorum

  1. “daha fazla gir”
    galiba benim duyduğum en saçma sözdü. lan yok işte ne daha fazla. istersen a habere çık stokçu de, fırsatçı de. ama bizde de yok. ağız ağıza öpüşüyoruz, ten temasımız ve bir hukukumuz var. olsa senden mi esirgeyeceğim. ama yok. değer mi bizi rencide etmeye, ayıp ya.
    partnerle iletişim, sağlıklı iletişim kurmak gerçekten aşırı derecede önemli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı