Cinsellik

Cinsel İlişki Sırasında Zevk Almanın 4 Yolu

Cinsel İlişki Sırasında Zevk Almanın 4 Yolu

İnsanların aklına seks hayatını canlandırmak geldiğince, bunun için akrobatik olmaları gerektiğini düşünürler. Fakat, seks hayatını renklendirmenin tek yolu kesinlikle bu değildir. Klasik seks pozisyonlarını çok seviyorsanız, bunlardan vazgeçmenize gerek yok. Sadece onları birazcık değiştirin.

Seks yazarı ve eğiticisi Patricia Taylor, “Expanded Orgasm” adlı kitabında, “Daha yoğun ve zevkli bir seks deneyiminin sırrı, kendinizi açmayı bilmektir. Böylece en hassas noktalarınızı onikiden vurarken, aynı zamanda rahatlayacaksınızdır” diyor. Yani Patricia, zevk kelimesinin tanımını orgazma olabildiğince sık ulaşmak ile yapıyor ve bunun için vüdunuzun daha açık olması gerektiğini belirtiyor. O zaman, çareyi çok farklı pozisyonlarda aramak yerine, vüducunuuz daha rahat kullanabileceğiniz pozisyonlarla ilgili bir keşfe çıkalım. İşte karşınızda Cinsel İlişki Sırasında Zevk Almanın 4 Yolu !

Kadın Üstte

Kadınların geneli bu pozisyondan çok hoşlanmakta. Çünkü, bu pozisyonda derinlik ve hız kontrolü tamamen kadının elinde olmaktadır. Bu klasik pozisyonu daha da yoğunlaştırıp, zevkinizi artırmak isterseniz, sadece üstte oturmaktan fazlasını yapın, daha da açmak gerekirse, dizleriniz sayesinde öne yaslanın ve tüm gücü dizlerinizden alın. Bu sayede G noktanızı vurup, zevkinizi katlayacaksınız. Aynı zamanda, klitorisiniz de aynı çiçek gibi açılacaktır ve kolaylık sağlayacaktır. Unutmamanız gereken tek şey, yavaşça başlayıp, ardından hızlanmanı gerektiği. Bu sayede klitorisiniz ısınacaktır ve vajinanızın hemen üstünde yer alan yoğun sinir ucu ağını aktif edeceksiniz. Kadın üstte pozisyonuyla zevkin doruklarında bir orgazma ulaşabilirsiniz.

Köpek Stili

Klasik seks pozisyonlarında başı çeken köpek stili pozisyonunda uyumu sağlamak oldukça basit. Üstelik bu pozisyon sayesinde G noktanızın – anüsünüz kapısını da çalabilirsiniz. Köpek stili’nin diğer güzelliği ise, klitorisinizi açığa çıkarması. Küçük el müdahelesi sayesinde orgazmın şiddetini kontrol edebilirsiniz. Eğer kendinizi daha fazla açmak isterseniz, karnınızın altına yastıklar yerleştirip kalçanızı istediğiniz kadar açın. Aldığınız keyif sizi gerçekten şaşırtacak.

İlginizi Çekebilir  Orgazm Olmadan Sevişme Olur mu?

69

Oral seks’ten aldığınız hazzı iki katına çıkarmanın en iyi yolu 69 pozisyonudur. Bu pozisyonun en önemli özelliği, size ve partnerinize aynı oranda zevk sunması. Üstelik garip olmasına rağmen ilgi çekici bir yakınlık sunması da cabası diyebiliriz… 69 pozisyonunun ateşini arttırmayı düşünürseniz, vibratör kullanabilirsiniz. 69 pozisyonundan alacağınız zevk ile titreşimli vibratör’den alacağınız zevk birleştiğinde, daha önce yaşamadığınız hazzı yaşayacağınızdan eminiz.

Kaşık

Keyifli ve zevkli bir seks için kaşık en etkili pozisyonlardan birisidir. Birbirinize bağlı hissetmek, yaşadığınız cinsel ilişkiye tarif edilemez bir romantizm katıyor. Daha da önemlisi, kaşık pozisyonuyla kadın’ın orgazm olmaması neredeyse imkansızdır. Sebep, bu pozisyonda kurulan açının G noktasını savunmasız kılmasıdır.

Kaşık pozisyonuna seviye atlatmayı düşürseniz, gözlerinizi bir bant ile kapatmayı deneyebilirsiniz. Görsel ipuçları geçici de olsa kapatmak, teslim olma hissini artıracaktır. Görsel bilinciniz kapalı olacağı için, sekse daha fazla odaklanabilirsiniz. Kaşık pozisyonuna, BDSM hileleri katarak daha sıcak bir seks deneyimi yaşayabilirsiniz.

Misyoner

İnsanların geneli, misyoner pozisyonunu oldukça sıradan ve sıkıcı bulur. Fakat, bu pozisyon klitoral stimülayson açısından oldukça önemli ve temel bir pozisyon. G noktanıza temas etmeyi kolaylaştıran misyoner pozisyonundan alacağınız zevki artırmak isterseniz, altınıza bir yastık koymalısınız. Kalçanız yükseldiği zaman, daha iyi bir açı ile cinsel ilişki yaşayabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı