Sinema

Exxen Nedir? Exxen Kayıt Nasıl Olunur? Exxen Film ve Dizileri

Exxen, televizyon medyacılığına alternatif olarak günümüzde yüksek düzeyde ilgi ile gelişen dijital medyacılığın Türkiye çapında en büyük kuruluşlarından biri olma hedefiyle yola çıkmaktadır. Acun Ilıcalı tarafından oluşturulan proje kapsamında, yatırımcı da Ilıcalı’nın kendisidir.

Exxen projesinin hayata geçmesine çok kısa bir süre kala pek çok mesele projenin detayları üzerine merak konusu haline dönüşmüştür. Özellikle dizi severler tarafından dijital dünyanın aktif ve etkin bir şekilde kullanılmaya başlamasıyla birlikte Exxen dizi kategorisinde hangi dizilerin yer alacağı büyük bir merak konusu haline dönüştü.

Bu noktada platformun son derece iddialı olduğu belirtilmelidir. Daha önce “Hükümsüz” dizisinin platform aracılığıyla izleyicilere sunulacağı açıklanmış olmakla birlikte buna ek olarak pek çok başarılı dizi ve şovda platformda kendilerine yer bulacaktır.

Bunula birlikte platform aracılığıyla Exxen Film kategorisinde de yerli ve yabancı filmlere yer verileceği de bilinmektedir. Platformun yayın hayatına geçmesiyle birlikte tüm detayların kesin olarak öğrenilmesi ancak mümkün olmakla birlikte izleyicileri son derece tatmin edecek bir dijital platformun oluşacağı görülmektedir.

Exxen Ne Zaman Açılacak?

Exxen ne zaman açılacak sorusuna cevap olarak açılış tarihi hakkında kesin açıklamalar platformun kurucu ve sahibi olan Acun Ilıcalı tarafından yapıldı. Bu açıklamalar kapsamında platformun yayın hayatına 2021 yılının ilk günlerinde yani Ocak ayında başlaması beklenmektedir.

Exxen Kayıt Nasıl Olunur?

Exxen kayıt işlemleri için öncelikli olarak platformun yayın hayatına başlaması beklenmelidir. 2021 yılının ilk ayı itibariyle platformun kullanıcılara sunulmasının ardından kayıt işlemleri için uygun zemin oluşacaktır. Exen Kayıt işlemleri ile ilgili diğer detaylar ise gündem içerisinde merak edilen konuların başında yer almaktadır.

Exxen Dizi ve Film ve Dizileri

Exxen dizi içerikler bakımından son derece geniş bir yelpazeye sahip olacak gibi görünmektedir. Özellikle geçmiş dönemde adından çokça söz ettiren ve geniş bir izleyici kitlesine sahip olan “sihirli Annem” gibi dizilerin Exxen dizi kategorisi ile yeniden izleyicilerin beğenisine sunulacağı bilinmektedir. Bunlara ek olarak pek çok dizi, televizyon şovu ve film de platform içerisinde üyelere sunulacak. Bu içeriklerin bazıları aşağıdaki resimlerden görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Shrek Filminin Konusu Nedir?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Kapalı