Biyografi

Hasibe Turhan Kimdir?

Şarkılarında “Hasibe” ismini kullanan Hasibe Turhan kimdir, aslen nerelidir, kaç yaşındadır, burcu nedir? Son dönemlerde seslendirdiği “Yarim”, “Kaç Kere” ve “Korktun Mu?” şarkıları ile müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan Hasibe Turhan, YouTube’da milyonlarca izlenmeye ulaşmış genç bir müzisyendir.

18 Temmuz 1994 tarihinde dünyaya gözlerini açan Hasibe Turhan’ın ailesi ve kendisi aslen İstanbulludur. Kendisi yengeç burcudur. Son günlerde herkesin diline dolanan şarkılarıyla ünlenen Hasibe Turhan, bir gol sevincine dahi ilham kaynağı olmuştur. Trabzonspor’da oynayan Sturridge’in gol sevincinde duyduğumuz “Yarim Yarim” şarkısı Hasibe Turhan’a aittir. Aynı zamanda bu şarkısı YouTube platformunda 65 milyondan fazla izleyiciye ulaşmıştır.

Instagram’da 108 gönderisi bulunan Hasibe’nin 224 binden fazla takipçisi vardır. YouTube’da ise kendi prodüktörlüğünü de yapan Umut Timur’la beraber oluşturdakları kanallarında 200 bin takipçileri bulunmaktadır.

hasibe turhan
hasibe turhan

Sturridge Dansı

Kendine has dansı ile ilgiyi üzerine toplayan Trabzonspor’un ünlü oyuncusu Daniel Sturridge ile Hasibe’nin Yarim şarkısı sosyal medyada oldukça yüksek paylaşım sayılarına ulaştı. Sturridge’nin dansının üzerine eklenen müzik ile paylaşılan videolar birçok kişi tarafından izlendi.

Hasibe Turhan’a Ait Single Çalışmaları

  • Kaç Kere – YouTube’da 30 milyondan fazla izlendi.
  • Yarim – YouTube’da 65 milyondan fazla izlendi.
  • Korktun Mu – YouTube’da 12 milyondan fazla izlendi.
  • Avara – YouTube’da 3 milyondan fazla izlendi.
  • Gülümse – YouTube’da 1 milyondan fazla izlendi.
  • Çok Sevdim – YouTube’da 2 milyondan fazla izlendi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı