Cinsellik

İlk İlişki Sırasında Dikkat Etmeniz Gerekenler

Hayalini kurduğunuz o gün sonunda geldi. Her geçen gün daha fazla arzuladığınız ancak bir türlü ulaşamadığınız beden ile ilişki yaşama sürecine girdiniz. Bu süreçte iki kişinin arasındaki ilişkide yaşın herhangi bir önemi bulunmuyor. İlk ilişki esnasında tüm dünya durur ve çiftin hisleri ve kararları kalır. Her an arzuladığınız kadının ya da erkeğin sizi kendisine çekmesi ve bu çekimin sonucunda yaşayacağınız ilişki için kesinlikle tedirgin olmamaya çalışın. İlk deneyim için sizlere her ne kadar taktikler verecekte olsa bu deneyim kesinlikle kendiliğinden şekillenmelidir. Planlı bir ilk deneyim sizleri mutlu etmeyebilir. Hayatı akışına bırakın ve partnerinizle bütünleşmeye hazır olun. İlk İlişki Sırasında Dikkat Etmeniz Gerekenler ile ilgili bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

İnsanlar Tarafından Söylenenleri Unutun!

Hayatınızın her noktasında insanlardan cinsellik konusunda farklı farklı şeyler duyabilirsiniz. Bu düşüncelere hiçbir şekilde takılmayın. Herkes bir ağızdan bekaret ile ilgili şeyler söyleyecektir ancak herkesin kararı kendine, bunu unutmayın. Bir ilişki yaşadıktan sonra hayatınızda bazı şeylerin değişeceğini düşünmenize gerek yok, çünkü böyle bir şey olmayacak. Hiçbir şeyi dizilerde, filmlerde gördüğünüz gibi kusursuz olarak düşünmeyin çünkü ilk deneyiminiz kesinlikle kusursuz olmayacaktır. Bu düşünce ile işe başlarsanız hayal kırıklığına uğrarsınız.

Partnerinize Güvenmeye Çalışın

İlk deneyim için kesinlikle sizi mutlu edecek ve bunun yanı sıra tahmin ettiğinizden daha iyi tanıyacak birini seçmeniz yatakta gerçekten mutlu olmanız için size yardımcı olacaktır. Bu durumun aksine bir ilişkide mutsuzluklar ile karşılaşma olasılığı çok yüksektir. Seçimlerinizi doğru yapmaya ve ilişkilerinizi doyasıya sevdiğiniz kişiyle yaşamaya çalışın.

Ön Sevişmeye Önem Verin

Bir cinsel ilişkinin başlangıç ve en önemli aşaması ön sevişmedir. Bu süreç her iki tarafında cinselliğe hazırlanması için gereklidir. Partnerinize dokunuşların daha etkili olmasını sağlayın ve onun çıldırması için ilgili noktalarına dokunun. Herhangi bir şekilde en dip hazza ulaştığınızda gerçekten cinsel ilişkinizin mükemmel hale gelmesi için önünüzde kesinlikle engel kalmayacaktır.

İlginizi Çekebilir  Her Gün İlişkiye Girmek Zararlı mı?

Olumsuz Etkilerle Karşılaşmamak İçin Korunmaya Çalışın

Her ne kadar mükemmel bir gece geçirmek için partnerinizi hissetmeniz gerekiyor olsa da korunmaya özen gösterin. Aksi halde hiç hayal etmediğiniz ancak mutsuz edecek durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Bunları harfiyen uygulayın ancak yine de partnerinizi memnun bırakmalısınız. Yani eğer erken boşalma gibi bir sorununuz varsa sevişmeye başlamadan önce bu sorununuzu gidermelisiniz, ayrıca boyundan başlayıp aşağıya doğru ufak dudak temaslarıyla inmek çoğu zaman partnerinizi memnun etmeye yarayacaktır. Şunu da unutmadan söyleyeyim fazla alkol kullanarak sevişmeye başlamayın, sonra erken yoruluyorsunuz ve hazza ulaşamıyorsunuz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı