Cinsellik

Mutlaka Denemeniz Gereken 6 Seks Oyunu

Mutlaka Denemeniz Gereken 6 Seks Oyunu

Evet, yere sağlam basan bir seks rutinine sahip olmak hiç de fena bir fikir değil. Fakat, zevk aldığınız şeyleri keşfetmenize yardımcı olmak için içleri biraz karıştırmak iyi olur.

Dr.Heather Morton’un 2016 yılında yaptığı bir araştırmanın sonuçlarına göre, yeni ve farklı maceralara atılmanın ve daha önce yaşamadığınız deneyimler yaşamanın cinsel istek ve memnuniyet ile doğrudan ilişkisi var. Çiftlerde, ağırlıklı olarak da kadınlarda, ilk defa denenecek yeni şeyler, tatmin seviyesini direkt olarak artırmakta. Durum böyle olduğunda, seks hayatına yenilik katmak isteyenlerin de sayısı giderek artıyor. En farklı deneyimleri bulabileceğiniz şey, seks oyunlarıdır…. İşte karşınızda; Mutlaka Denemeniz Gereken 6 Seks Oyunu !

Seks Oyunu Nedir?

Seks oyunu da neymiş, seks dediğin 3 dakikada olup bitecek diyebilirsiniz. Fakat durum öyle değil. Hemen açıklayalım: Yatak odanızın gizliliği içerisinde, içinizdeki fantezileri keşfetmenize olanak sağlayan küçük oyunlardır. Çiftlerin kasıklarına sancılar girmesine neden olacak oyunların en büyük ilham kaynağı ise sizin hayal gücünüz, yani fantezilerinizdir. Hayal ettiğiniz her ne ise, bunu seks oyunları ile gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bunlarla birlikte, satın alacağınız birkaç seks oyuncağı işe maceranızı daha da arttırabilirsiniz.

İçinizdeki tutkuyu hangi tarafa yönlendireceğinizi bilmiyorsanız ve sevgilinizi sekse davet etmenin farklı yollarını arıyorsanız, birkaç ipucuna ihtiyacınız var demektir.

Bil Bakalım?

Bu eğlenceli ve keyifli oyun için ihtiyacınız olan tek şey bir göz bandı ve elleriniz. Dilerseniz, dudaklarınız veya diliniz. Partnerlerden birisi gözlerini bağlasın, gözleri bağlı olmayan diğer partner ise vücudunu ona sunsun. Bakalım, vücutlarınızı gözleriniz bağlı iken de tanıyabilecek misiniz?

Yapılacaklar Listesi

Yapılacaklar listesi uzun soluklu bir oyundur. Bunun için bir kaleme, kağıda ve cesarete ihtiyacınız var. Siz ve partneriniz, farklı kağıtlara, henüz birbirinize açıklamadığınız fantezilerinizi yazın. Bunlardan bir kısmı hemen yapabileceğiniz şeyler olabilir, bir kısmı ise sahilde/arabada seks gibi planlama ve hazırlık gerektiren şeyler olabilir. Listenizi tamamlandıktan sonra, her bir maddeyi planlayarak yapmaya başlayın. Bu oyun sayesinde, daha önce denemediğiniz bazı yeni şeyleri deneyeceksiniz.

İlginizi Çekebilir  Seks Oyunları Rehberi

Cesaret

“Doğruluk mu yoksa Cesaret mi” şimdiye kadar bulunmuş seks oyunlarında başı çekmektedir. Fakat, daha az konuşarak ve daha fazla aksiyona girerek çok daha iyi bir oyun haline getirilebilir. Siz de böyle düşünüyor musunuz? İşin soru/cevap kısmını geride bırakın. Sadece ve sadece cesaretlerinizi kullanarak bu oyunu oynayın. Partnerinize(veya o size) “Ellerin bağlıyken kıyafetlerini çıkarmaya cesaretin var mı?”, “İş yerindeyken bana seksi fotoğraf göndermeye cesaretin var mı?” gibi görevler verin. İşler kısa sürede çığırından çıkacaktır.

Sıralı Haz

Partnerinize haz noktalarınız hakkında bahsetmek yerine, onları göstermeye ne dersiniz? Peki ya sadece göstermek yerine bu bilgiyi eğlenceli bir seks oyunu ile sunmaya?

Öncelikle, birbirinize dokunmamak koşuluyla soyunun. Akabinde, çırılçıplak bir şekilde yatakta karşı karşıya oturun. En fazla zevk aldığınız noktayı seçin ve partneriniz 1 dakika boyunca bu haz durağında sizin yönlendirmelerinizle vakit geçirsin. Ardından, sırayı değiştirin. Birbirinizden gelen seksi çağrılara cevap verin ve anın tadını yaşayın.

Seks Sahnesi

İkinizin de hafızanıza kazınan ve unutamadığınız bir seks sahnesi mutlaka vardır. Bu sahnelerden birini/ikisini/üçünü seçin ve onları yeniden izledin. Emin olun, işler kısa sürede kızışacaktır.

30 Saniye

Tamamen çırılçıplak olun. Ardından bir zamanlayıcı açıp, 30 saniyeye ayarların. Bu süre içerisinde, partnerinize dünyanın en zevkli 30 saniyesini yaşatın. 30 saniye kısa süre gibi gelebilir, fakat işin püf noktası zaten budur, tadı damakta bırakmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı