Cinsellik

Partnerinizi Tahrik Edecek Seks Oyunları

Partnerinizi Tahrik Edecek Seks Oyunları

Yepyeni bir partnerle uçsuz-bucaksız aşk macerasına mı atılacaksınız? Veya uzun bir süredir devam eden ilişkinizden memnun değil misiniz? Yoksa sadece cinsel hayatınızda farklı bir sayfa açmaya mı niyetlendiniz? Arzunuz, amacınız, ilişki durumunuz ne olursa olsun, karşınızdaki haz’dan yalvartmanın birkaç kesin yolu var. İşte karşınızda; Partnerinizi Tahrik Edecek Seks Oyunları

Aklıyla Oynayın!

Zihinsel stimülasyon genellikle fiziksel kadar tahrik edicidir. Partnerinizi nelerin yükselteceğini biliyorsanız, işiniz çok daha kolaydır. Eğer partneriniz futbolla ilgileniyorsa, Google üzerinden onun favori takımıyla ilgili birkaç ilginç bilgi öğrenin. Veya çok sevdiği bir film varsa, o filmi birlikte izlemeye çalışın, önceden araştırma yaptığınız bu film hakkında bazı ilginç bilgileri ona verin.

Onun için Süslenin!

Partneriniz için özenle giyinip süslenmeyi ihmal etmeyin ki, ön sevişme sırasında sizi çılgınca soyabilsin. Burada fantezi kıyafetlerinden bahsetmiyoruz. Yine kendiniz olun fakat alışagelmiş tarzınızından vazgeçin, ters köşe yapın. Aklından bile geçirmediği halinizle sizi karşısında gördüğünüde, emin olun aranızda sıcak rüzgarlar esmeye başlayacaktır. Kim olursa olsun, yeni ve heyecan verici şeylerden zevk alır. Üstelik, bu heyecanı uzaklarda aramanıza da gerek yok. Farklı bir saç, kırmızı ve ya siyah bir ruj, göğüs düğmeleri açık olan bir gömlek…. Bu ve bunun gibi bazı küçük detayların sonuçları çok daha büyük ve ateşli olmaktadır. Karşı taraftan gelecek muhteşem duygular sizi de yükseltip, harika hissettirecektir. Kısacası bir zevk ve samimiyet ile gecenizi daha güzel hale getirebilirsiniz.

Ev Sınırlarını Aşın!

Beyaz ve uzun lokanta örtülerinin yanında bacaklarınızı bir birine sürtmek, tuza doğru uzanırken kulağına ateşli bir şeyler söylemek gibi halka açık yerlerde yapacağınız bazı küçük şeyler, ateşinizi yükseltecektir. Evinizin güven dolu sınırları dışındayken birbirinize karşı yaptığınız cinsel hareketler ile adrenalin seviyenizi yükseltebilirsiniz. Özellikle birlikte kalmayacağınız gecelerde sevgilinizle bu ufak ama etkili seks oyunlarını oynamak birebir. Gece bitip de eve dönmek için taksiye veya şahsi arabanıza bindiğinizde, partneriniz zihninde sizi arzuluyor olacaktır.

İlginizi Çekebilir  İlk İlişki Sırasında Dikkat Etmeniz Gerekenler

Haz Çenenize Vursun!

Partnerinizi belirli bir yola sokmak istiyorsanız, yapmanız gereken en önemli şey, ona duymak istediği seksi ve etkili sihirli sözcükleri söylemektir. Unutmamanız gereken şey şudur; tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. Bu dil her zaman tatlı olmak zorundadır diye bir kaide yok, onu kızdıracak ve ateşini körükleyebilecek şeyler de söyleyebilirsiniz. Basit düşünüp, bazı afrodizyak etkili kelimeler kullanın.

Üste Çıkın!

Partnerinizi avucunuzun içine düşürmenin en etkili ve basit yollarından birisi seksi kontrol altına almaktır. O yüzden, her zaman üste çıkın. Hareketli, tempolu ve penetrasyonu kontrol edebileceğiniz bir seks her zaman daha fazla haz verecektir.

Ne İstediğinizi Söyleyin!

Çoğu zaman, partnerinizi o mutlu sona, yani baş döndürücü bir orgazma teslim etmek isteriz ve bu uğurda kendimizden feragat ederiz, kendimizi unuturuz. Fakat, kendinizi göstermeniz ve ne istediğiniz hakkında açık olmanız partnerinizi tahrik edecektir ve bu sayede ikiniz de muhteşem ateşli bir orgazma ulaşacaksınız. Sevgilinizi sekse davet etmenin yolu, beklenmedik sürprizlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı