Cinsellik

Prezervatif Boyutları Nelerdir?

Prezervatif Boyutları Nelerdir?

Mükemmel bir ilişki sürecinin daha güzel noktalara gelmesi partnerler arasındaki uyumda gizlidir. Burada söyleyebileceğimiz iki kişinin yatakta birbirine uyumlu olması mükemmel bir cinsellik anına davetiye çıkaracaktır. Tabii ki bu uyumu sadece tek başına yakalamak yetmiyor. Buradaki kişilerin yatakta uyumu yakalamaya çalışırken diğer etkenleri de unutmaması gerekmektedir. Herhangi bir hazzın eşiğine düşüp prezervatif kullanmadan cinsellik yaşayabilirsiniz ancak buna dikkat etmelisiniz. Prezervatif Boyutları Nelerdir ile ilgili bilgileri bu yazımızdan sizlerle paylaşacağız.

Prezervatifte Boyuta Dikkat Edin

Bir ilişkide mükemmel bir uyum yakalamanın bazı taktikleri olduğunu yukarıda size söylemiştik. Bu sebeple her ne kadar erkek tarafından kullanılan bir şey olsa da bu durum sadece erkeğin sorumluluğu altında değildir. Bir kadının daha fazla zevk alması ve hakettiği zevki yaşaması için mutlaka prezervatifin seçimine müdahale etmesi gerekiyor. Bu zevk durumunda tamamen kendi seçimleri ile ön plana çıkması gerekmektedir.

Prezervatif Boyutları Nelerdir?

Prezervatif seçiminde en fazla dikkatli olunması gereken konu prezervatifin size uygun olduğuna dikkat etmektir. Eğer bol bir prezervatif alırsanız bunu kullansanız bile koruma etkisi çok az olacaktır. İlişki esnasında yırtılma, çıkma ve buna benzer birçok durum ile karşılaşabilirsiniz. Aynı zamanda bu durum her iki tarafında rahatsız olmasına sebebiyet verecektir.

  1. Prezervatifin büyük boy olması 55 mm genişlik ve 35 mm ağız genişliği olduğu anlamına gelir.
  2. Orta boy prezervatiflerde ise 52 mm genişlik, 33 cm ağız genişliği bulunmaktadır.
  3. Küçük boy prezervatiflerde ise 49 mm genişlik ve 31 cm ağız çapı bulunuyor.
  4. Ekstra küçük prezervatifte ise 48 mm genişlik 29 mm ağız çapı bulunuyor.

Tabii ki bu ölçüler seçtiğiniz prezervatif markasına göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple markanızı satın almadan önce boz ölçüleri açısından kontrol etmeye çalışın.

İlginizi Çekebilir  Ön Sevişmeyi Hareketlendirecek 6 Öneri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı