Cinsellik

Seks Sırasında Zevki Doruklara Çıkarmanın 5 Yolu

Seks Sırasında Zevki Doruklara Çıkarmanın 5 Yolu

Seks deneyiminizi zirvede yaşamanın ipuçlarını sizlerle paylaşmadan önce bir şeyi hatırlatmamız gerek; Seks yalnızca vajina veya penisin başrolde oynadığı bir eylem değildir. Klasik cinsel ilişki dışındaki pek çok tahrik edici aktivite de seks olarak adlandırılabilir. Bundan mütevellit, birbirinizi seks hayatınızın merkezine oturtmak için hep daha fazlasını yapmanız gerekir. Ellerinizi, ağzınızı ve dilinizi kullanmayı çok iyi bilmeniz önemlidir. Sihirli birkaç hamle yaparsanız, partneriniz orgazma daha kolay ve daha zevkli ulaşacaktır. İşte karşınızda, Seks Sırasında Zevki Doruklara Çıkarmanın 5 Yolu !

Kadın Bedenini Hazırlayın!

Partnerinizin vücuduna ufak dokunuşlar yaparak başlayın. Penetrasyondan önce kadın’ın sinir uçları ne kadar çok uyarılırsa, alınan zevk ve orgazm olma şansı da bu oranda artacaktır. Sekse özenerek hazırlanılmış bir kadın baş döndürücü orgazmda kilit rolde.

Hayatınıza Vibratörü Katın!

Geleneksel “doggy style” – köpek pozisyonu neredeyse tüm çiftlerin favorileri arasındandır. Bu bilindik pozisyonun zevki doruğa çıkartacak versiyonu ile tanışmanın zamanı gelmedi mi sizce? Eğer cevabınız “geldi” ise, o zaman vibratörle tanışmanız gerekecek. Normal köpek stilinde klitorisi uyarmak için bir vibratör kullanırsanız, zevkiniz doruklara ulaşacaktır. Eğer vibratörü tutan kişi siz iseniz, dengenizi korumak için diğer elinizden yardım alın. Bunun için partnerinizden destek alabilir ve bedenlerinizin birlikteliğini artırabilrsiniz. Bu pozisyon her iki partner için de yüksek dozda afrodizyaklı haz içerir. Vulva açılır, klitoris aynı bir gül gibi açılır ve G noktası uyarılmakla kalmaz, aynı zamanda yoğun bir orgazm da yaşanır.

Ters Kovboy

İşi bir de ters tarafından düşünmeyi ne dersiniz, ya da bakmayı? Hiç çıkmadığınız bir zirveye isminizi kazımak için, perspektifi değişmeniz gerekiyor. Ters kovboy pozisyonunu bu noktada mutlaka değerlendirmelisiniz. Bu pozisyon için erkek sırt üstü yatağa uzanmalı; kadın ise sırtı ona dönüş olacak şekilde partnerinin üzerine çıkmalıdır. Geleneksel kovboy pozisyonuna benzeyen bu pozisyonda da derin penetrasyonun kapılarını açabilirsiniz. Bu sayede, erkeğin şehveti defalarca kez artacaktır.

İlginizi Çekebilir  Orgazm Olmadan Sevişme Olur mu?

Koltuğa Geçin!

Hazzınızı biraz da oturma odasında yaşamaktan kesinlikle çekinmeyin. Yatağınızın konforunu bırakıp, kendinizi koltuğa atın. Dilerseniz, kadın koltuktan destek alarak köpek pozisyonuna geçsin, açığa çıkan klitoris ile zevkin doruklarına ulaşın. Bu özel pozisyonun en iyi yönü rahat olmasıdır. İki taraf da koltuktan destek alıp kollarını ve bacaklarını diledikleri gibi konumlandırabilir.

X Pozisyonu

Yaşadığınız bu şehvet denklemine şık bir “X” yakışacaktır. Zevki doruklarda yaşamanın bir diğer yolu X pozisyonudur. Bu pozisyonda, kadın sırt üstü yatar ve erkek kadının bacaklarını X şekline getirip havada tutar. Çapraz bacakların yarattığı sıkılık, aynı zamanda vajinayı oldukça daraltıp, her iki tarafı da memnun edecektir. Bu özel gerginlik G noktasına – anüse vurgu yapmayı da oldukça kolaylaştıracaktır. Kadın dilerse, klitorisine eliyle ve ya vibratörle müdahale edip hazzı yoğunlaştırabilir. Seks sırasında prezervatif kullanmayı kesinlikle unutmayınız, özellikle de ters ilişkide. Aynı zamanda, ısıtıcı ve kayganlaştırıcı jelleri de kullanmanız, yaşadığınız zevki oldukça artıracaktır.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı