Yaşam

Toptan Promosyon Çantası ile Müşterilerinizi Mutlu Edin

Promosyon çantalar kurum, işyeri, firma açılışı, kurumsal hediye ve personele hediye amaçlı verilen çanta grupları arasındadır. Promosyon olarak üretilen ve diğer çanta modellerine dilediğiniz gibi eklenen logo ve firma isimleriyle bambaşka bir tasarım ortaya çıkıyor. Üretimden toptan fiyatına sizlerle buluşan çantalar içerisinde çok amaçlı kullanılan modeller yer alıyor. Tüm modellerde boyut, renk ve tasarım isteğinize uygun olarak tasarlanıyor ve sizlere sunuluyor.

Promosyon Çanta Modelleri

Promosyon amaçlı kullanılacak çanta modellerini ister vip ister tüm müşterilerinize özel talep edebilirsiniz. İstediğiniz toptan laptop çantası modelini logo baskısıyla kullanabilir ve üzerine dilediğiniz baskı çeşidini talep edebilirsiniz.

En çok talep gören promosyon çanta modelleri;

  • Drone promosyon çanta
  • Toptan Macbook çantası ve tablet promosyon çanta
  • İlk yardım çantası promosyon çanta
  • Deprem çantası promosyon çanta
  • Ham bez çantalar promosyon çanta
  • İp büzgülü promosyon çanta
  • Laptop ve evrak çantası
  • Makyaj çantası
  • Kongre çantası

Hediye etmek istediğiniz alana uygun olarak talep edebileceğiniz tüm çanta modellerinde üretici firma tarafından hızlı sürede teslimat yapılıyor. Sipariş âdetine uygun olarak dilediğiniz toptan laptop çantası ürünlerin ön tasarımları yapılarak onayınıza sunuluyor. Onay vermeniz halinde ise baskı işlemine geçiş yapılıyor.

Drone Promosyon Çantaları

En yeni teknolojik cihazlar arasında yer alan drone çantalarını promosyon amaçlı kullanabiliyorsunuz. Drone kullanımı birçok sektörde kullanılıyor ve kullanıcıların işine yarayan oldukça faydalı cihazlar arasındadır. Drone cihazların yüksek maliyetleri nedeniyle korunması önemlidir. Hava şartlarına uygun olarak kongre çantası drone cihazlarınızın zarar görmemesi adına firmalara hediye edebileceğiniz özel bir çantadır.

Laptop ve Evrak Promosyon Çantalar

Kurumsal firmalarda çalışan birçok personelin kullandığı toptan Macbook çantası laptop ve evrak çantaları firmanıza özel olabilir. Promosyon olarak personelinize vereceğiniz laptop ve evrak çantanızın üzerinde bulunan logolarınız ile müşteri ziyaretlerinde daha kurumsal bir imaj çizeceksiniz. Firmanızın baskısının olduğu bu çantaları özel günlerde müşterilerinize de hediye edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Bebek Hemşiresi Ne İş Yapar? Kimler İhtiyaç Duyar?

Makyaj Promosyon Çantası

Kozmetik sektörü ya da diğer firmalarda özellikle kadınlara yönelik hediyeler oldukça ilgi topluyor. Fuarcılık ya da müşterilerinize özel kampanyalarda sunacağınız promosyon makyaj çantası ile farklılık yaratacaksınız. Dilediğiniz logo, renk ve büyüklükte bulunan makyaj çantalarını promosyon amaçlı özel günlerde de sunabilirsiniz.

Ham Bez Promosyon Çantalar

Alışveriş çantalarında artık doğayı korumak adına bez çanta devri başladı. Firma üretimi olan ham bez çantalar hem şık hem de sağlıklı bir çanta türüdür. Firmanıza özel olarak tasarlanan ham bez promosyon çantalar ile alışveriş boyunca tanıtımınızı yapacaksınız. Uzun ömürlü yapısıyla kullanımı ile sürekli ve devamlı bir reklam sunabilirsiniz.

Müşterilerinize promosyonlarınızda ve kampanyalarınızda dağıtacağınız çantalar ile oldukça şık bir görünüm sunacaksınız. İp büzgülü çantalar da ham bez çantalar gibi promosyon amaçlı kullanılan ve tercih edilen promosyon ürünlerimiz arasında yer alıyor. Kullanıcılar tarafından beğenilen çantaların adetlerinde sınır yoktur.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Kapalı